Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: Cancel
da: Annullér

en: Reset
da: Gendan

en: Depth
da: Dybde

en: Back
da: Tilbage

en: Updated
da: Opdateret

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: No name
da: Intet navn

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Group type
da: Gruppetype

en: Asc
da: Stigende

en: Create @type
da: Opret @type
