Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Back
eu: Itzuli

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: No name
eu: Izenik ez

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
