Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
