Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
