Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Depth
el: Βάθος

en: Back
el: Πίσω

en: No name
el: Χωρίς όνομα
