Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Depth
uk: Глибина

en: Back
uk: Назад

en: Subgroup
uk: Підгрупа

en: No name
uk: Без імені

en: Create @type
uk: Створити @type
