Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Cancel
oc: Anullar

en: Depth
oc: Prigondor

en: Back
oc: Precedent

en: No name
oc: Aucun nom
