Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
