Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Depth
nl: Diepte

en: Back
nl: Terug

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Subgroup
nl: Subgroep

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: No name
nl: Geen naam

en: Delete relation
nl: Relatie verwijderen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Group type
nl: Groepstype

en: Asc
nl: Oplopend

en: Create @type
nl: @type aanmaken

en: Edit relation
nl: Relatie wijzigen

en: The parent group.
nl: De bovenliggende groep.
