Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Cancel
ru: Отмена

en: Reset
ru: Сбросить

en: Depth
ru: Глубина

en: Back
ru: Назад

en: Updated
ru: Обновлено

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Subgroup
ru: Подгруппа

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Subgroups
ru: Подгруппы

en: Offset
ru: Пропустить

en: No name
ru: Без имени

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Group type
ru: Тип группы

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Create @type
ru: Создать @type
