Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha5) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Back
th: กลับ

en: All
th: ทั้งหมด

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
