Greenhouse Job Board API (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: On
de: An

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Loading...
de: Wird geladen...

en: Go back
de: Zurück

en: Location:
de: Ort:
