Greenhouse Job Board API (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: On
id: Pada

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Loading...
id: Memuat...

en: Go back
id: Kembali
