Greenhouse Job Board API (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Loading...
is: Hleð...

en: Go back
is: Til baka
