Greenhouse Job Board API (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Go back
ru: Назад

en: Location:
ru: Расположение:
