Greenhouse Job Board API (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Job Description
tr: İş Tanımı

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Go back
tr: Geri dön
