Greenhouse Job Board API (8.x-1.1-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Go back
fa: بازگشت به عقب
