Greenhouse Job Board API (8.x-1.1-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Go back
fi: Palaa takaisin
