Greenhouse Job Board API (8.x-1.1-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: On
fr: Activé

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: Go back
fr: Retour

en: Location:
fr: Emplacement :
