Greenhouse Job Board API (8.x-1.1-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: On
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Loading...
he: טוען...

en: Go back
he: חזרה
