Greenhouse Job Board API (8.x-1.1-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Go back
ro: Înapoi
