Greenhouse Job Board API (8.x-1.1-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Go back
sk: Ísť naspäť
