Greenhouse Job Board API (8.x-1.1-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Job Description
uk: Опис завдання

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Go back
uk: Назад

en: Location:
uk: Місце розташування:
