Greenhouse Job Board API (8.x-1.1-alpha2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Go back
ca: Torna enrere
