Greenhouse Job Board API (8.x-1.1-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Go back
cs: Krok zpět
