Greenhouse Job Board API (8.x-1.1-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Go back
da: Gå tilbage
