Greenhouse Job Board API (8.x-1.1-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: On
pt: Ligado

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Job Description
pt: Descrição do trabalho

en: Loading...
pt: Carregando...

en: Go back
pt: Retroceder
