Greenhouse Job Board API (8.x-1.1-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: On
vi: Bật

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Go back
vi: Quay lại

en: Location:
vi: Vị trí:
