Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Private
af: Privaat

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Screenshots
af: Skermkiekies

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Optional
af: Opsioneel

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
