Ghost Inspector Integrator (1.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (55 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Value
de: Wert

en: Private
de: Privat

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Comments
de: Kommentare

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Sync
de: Synchronisierung

en: Display
de: Anzeige

en: Notes
de: Hinweise

en: User
de: Benutzer

en: All
de: Alle

en: Year
de: Jahr

en: Page
de: Seite

en: Url
de: URL

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Heading
de: Überschrift

en: Month
de: Monat

en: Id
de: ID

en: Desc
de: Absteigend

en: Day
de: Tag

en: Email Body
de: E-Mail-Nachrichtentext

en: Duration
de: Dauer

en: Sort by
de: Sortierung

en: Condition
de: Bedingung

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Browser
de: Internet-Browser

en: Author Name
de: Name des Autors

en: ACTIVE
de: AKTIV

en: Completed
de: Abgeschlossen

en: Apply
de: Anwenden

en: test
de: Test

en: Offset
de: Versatz

en: Command
de: Befehl

en: Sequence
de: Sequenz

en: Email Template
de: E-Mail-Vorlage

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: Execution Time
de: Ausführungszeit

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Email Addresses
de: E-Mail-Adressen

en: Statuses
de: Status

en: API settings
de: API-Einstellungen

en: Variable Name
de: Variablenname

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Datetime
de: Datum-Zeitangabe

en: Viewport Size
de: Viewport-Größe

en: Passing
de: Bestanden

en: Failing
de: Feholgeschlagen
