Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Comments
eo: Komentoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Year
eo: Jaro

en: Page
eo: Paĝo

en: Url
eo: URL

en: Month
eo: Monato

en: Desc
eo: malkreske

en: Day
eo: Tago

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Apply
eo: Apliku

en: Sequence
eo: Sinsekvo

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
