Ghost Inspector Integrator (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (43 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Private
fa: خصوصی

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Sync
fa: همگام‌سازی

en: Display
fa: نمایش

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Year
fa: سال

en: Page
fa: صفحه

en: Url
fa: نشانی

en: Heading
fa: عنوان

en: Month
fa: ماه

en: Id
fa: شناسه

en: Desc
fa: نزولی

en: Day
fa: روز

en: Optional
fa: اختیاری

en: Duration
fa: مدت

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Condition
fa: شرط

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Browser
fa: مرورگر

en: Author Name
fa: نام نویسنده

en: Video
fa: ویدیو

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Sequence
fa: دنباله

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
