Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Comments
fil: Mga puna

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Dashboard
fil: Dashbord
