Ghost Inspector Integrator (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Private
he: פרטי

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Comments
he: תגובות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Display
he: תצוגה

en: Notes
he: הערות

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Year
he: שנה

en: Page
he: דף

en: Url
he: כתובת url

en: Heading
he: כותרת

en: Month
he: חודש

en: Desc
he: יורד

en: Day
he: יום

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Duration
he: משך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Condition
he: מצב

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Browser
he: דפדפן

en: Author Name
he: שם המחבר/ת

en: Video
he: וידאו

en: Completed
he: נשלם

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Sequence
he: רצף

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
