Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Comments
is: Ummæli

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Screenshots
is: Skjáskot

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Display
is: Sýna

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Year
is: Ár

en: Page
is: Síða

en: Url
is: Vefslóð

en: API Key
is: API Lykill

en: Month
is: Mánuður

en: Day
is: Dagur

en: Optional
is: Valkvætt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Completed
is: Lokið

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
