Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Private
ku: تایبەت

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Year
ku: ساڵ

en: Page
ku: پەڕە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
