Ghost Inspector Integrator (1.0.0-rc1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
