Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Year
my: နှစ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Month
my: လ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -
