Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Display
bs: Prikaz

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Year
bs: Godina

en: Page
bs: Strana

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
