Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Comments
el: Σχόλια

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Year
el: Έτος

en: Page
el: Σελίδα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Off
el: Κλειστό

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Month
el: Μήνας

en: Desc
el: Φθί

en: Day
el: Ημέρα

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Target
el: Στόχος

en: Sequence
el: Ακολουθία

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Test name
el: Όνομα τεστ

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Datetime
el: Ημερομηνία και Ώρα
