Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to ja translation catalogue (56 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: Private
ja: プライベート

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Comments
ja: コメント

en: On
ja: オン

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Screenshots
ja: スクリーンショット

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Display
ja: 表示

en: Notes
ja: ノート

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Year
ja: 年

en: Page
ja: ページ

en: Url
ja: URL

en: Off
ja: オフ

en: Heading
ja: 見出し1

en: Date Created
ja: 作成日

en: Month
ja: 月

en: Id
ja: ID

en: Desc
ja: 降順

en: Day
ja: 日

en: Optional
ja: 任意

en: Duration
ja: 期間

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Condition
ja: コンディション

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Author Name
ja: 著者名

en: Video
ja: ビデオ

en: Completed
ja: 完了

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Target
ja: ターゲット

en: Command
ja: コマンド

en: Steps
ja: ステップ

en: Sequence
ja: シーケンス

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Select any filter and click on Apply to see results
ja: フィルターを選択して適用をクリックし、結果を表示

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Datetime
ja: 日時

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
