Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to oc translation catalogue (43 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Private
oc: Privat

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Comments
oc: Comentaris

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Display
oc: Afichatge

en: Notes
oc: Nòtas

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Year
oc: Annada

en: Page
oc: Pagina

en: Url
oc: URL

en: Off
oc: Desactivat

en: Heading
oc: Entèsta

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Duration
oc: Durada

en: Sort by
oc: Triar per

en: Browser
oc: Navigador

en: Author Name
oc: Nom de l'autor

en: Apply
oc: Aplicar

en: test
oc: tèst

en: Offset
oc: Decalatge

en: Target
oc: Cibla

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Email Addresses
oc: Adreças electronicas

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Master
oc: Maître

en: Datetime
oc: Datatime
