Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to si translation catalogue (16 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
