Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to tr translation catalogue (53 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Private
tr: Özel

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Comments
tr: Yorumlar

en: On
tr: Açık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Screenshots
tr: Ekran görüntüleri

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Display
tr: Gösterim

en: Notes
tr: Notlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Year
tr: Yıl

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Heading
tr: Başlık

en: Month
tr: Ay

en: Desc
tr: Azalan

en: Day
tr: Gün

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Duration
tr: Süre

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Condition
tr: Koşul

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Author Name
tr: Yazar Adı

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Target
tr: Hedef

en: Steps
tr: Adımlar

en: Sequence
tr: Sıralama

en: Dashboard
tr: Pano

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Statuses
tr: Durumlar

en: Select any filter and click on Apply to see results
tr: Herhangi bir süzgeç seçin ve sonuçları görmek için Uygula'ya tıklayın

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Datetime
tr: Tarih/Saat
