Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Private
ug: شەخسىي

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: ,
ug: ،

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Sequence
ug: تەرتىپى

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: - All -
ug: ھەممىسى
