Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to uk translation catalogue (64 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Private
uk: Приватне

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Comments
uk: Коментарі

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Screenshots
uk: Знімки екрану

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Display
uk: Показ

en: Notes
uk: Примітки

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Year
uk: Рік

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Heading
uk: Заголовок

en: Date Created
uk: Дата створення

en: Month
uk: Місяць

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Desc
uk: Спад

en: Day
uk: День

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Email Body
uk: Уміст листа

en: Duration
uk: Тривалість

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Condition
uk: Умова

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Browser
uk: Браузер

en: Author Name
uk: Ім'я автора

en: Video
uk: Відео

en: ACTIVE
uk: АКТИВНИЙ

en: Completed
uk: Завершено

en: Apply
uk: Застосувати

en: test
uk: тест

en: Offset
uk: Зміщення

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Target
uk: Ціль

en: Command
uk: Команда

en: Steps
uk: Кроки

en: Sequence
uk: Послідовність

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Email Addresses
uk: Поштова адреса

en: Statuses
uk: Стани

en: API settings
uk: Налаштування API

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Datetime
uk: Дата і час

en: Viewport
uk: Область перегляду

en: Paragraphs
uk: Абзаци
