Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Sequence
am: ቅደም ተከተል
