Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Display
az: Monitor

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Heading
az: Başlıq

en: Month
az: Ay

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Browser
az: Brauzer

en: Author Name
az: Müəllif Adı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Target
az: Hədəf

en: Steps
az: Addımlar

en: Sequence
az: Ardıcıllıq

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
