Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Private
lt: Privatus

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Comments
lt: Komentarai

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Display
lt: Rodymas

en: Notes
lt: Pastabos

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: API Key
lt: API raktas

en: Heading
lt: Antraštė

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: test
lt: testas

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Comment Count
lt: Komentarų kiekis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
