Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Private
ne: निजि

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Condition
ne: अवस्था

en: Sequence
ne: अनुक्रम

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: « First
ne: « पहिलो
